NABÓR NA ROK SZKOLNY 2022/23 OTWARTY

Liczba miejsc jest ściśle określona. Zachęcamy do rezerwacji miejsca online, telefonicznie lub osobiście w Sekretariacie.

Liceum Ogólnokształcące o profilu
Mundurowym

ALO - Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Warszawie Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu

Posiadamy uprawnienia Szkoły Publicznej

  NABÓR JUŻ TRWA  

Wpisowe 400 zł - 0 zł do 03 12 2021
Czesne  600 zł/mc

Rezerwacja miejsc do 03 12 2021   (liczba miejsc ograniczoniczona)
Okres nauki   4 lata po Szkole Podstawowej
Tryb    dzienny
Przedmioty rozszerzone: WOS, geografia, język angielski
Przedmioty dodatkowe: Sztuki walki i samoobrony, szkolenie mundurowe, ratownictwo medyczne

Zarezerwuj miejsce w Liceum
 727 500 190  lub  online 

Zajęcia Praktyczne

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Miła 2

Zajęcia Teoretyczne

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Miła 2

Zajęcia Praktyczne

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Miła 2

Zajęcia Praktyczne

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Miła 2

Zajęcia Praktyczne

Akademickie Liceum Ogólnokształcące, Miła 2

Czym jest profil mundurowy?

Dla wszystkich młodych ludzi, którzy planują związać swoją przyszłość ze służbami mundurowymi, a obecnie są na etapie wyboru szkoły ponadpodstawowej. Nauka w takiej formule jak klasa mundurowa, może być doskonałym wstępem do kariery wojskowej, policyjnej ale także doskonałą okazją do sprawdzenia swoich możliwości.

Wartością dodaną ukończenia klasy o profilu mundurowym jest fakt, że specjalistyczną wiedzą zdobytą w trakcie kolejnych lat nauki będzie wartościowa niezależnie od zawodowej drogi, którą absolwenci ostatecznie wybiorą.

Dodatkowo:

 • Warsztaty z byłymi operatorami Jednostki Specjalnej GROM
 • Zajęcia ze Służbą Graniczną, Wojskiem Polskim, Policją
 • Szkolenia psów
 • Nauka Kodu Morse'a
 • Gry Treningowe
 • Laser Fight
 • Zajęcia z Psychologiem
 • Zajęcia z Celnikiem z psem
 • Zajęcia sportowe z mistrzami Europy
 • Krav-Maga
 • Ćwiczenia taktyczne w terenie
 • Zaawansowane zajęcia z zakresu kultury fizycznej w tym ketle, ćwiczenia postawy, trening żywieniowy
 • Specjalne wycieczki min. do Muzeum Powstania Warszawskiego
 • Strzelectwo
 • Zajęcia ze specjalistycznego bojowego ratownictwa przedmedycznego
 • Treningi mentalne
 • Przygotowanie ogólnorozwojowe do sportów walki i treningów.
 • Współpracujemy z Centrum Zarządzania Kryzysowego, Portem Lotniczym oraz fundacją Fortior

Kadra Ekspertów

Arkadiusz Dembiński

Były operator jednostki specjalnej GROM i Jednostki Specjalnej w Lublińcu. Przez ponad 17 lat zdobywał wiedzę i doświadczenie w zakresie procedur i taktyki działań specjalnych. Wielokrotnie brał udział w misjach zagranicznych, walczył w Afganistanie i Iraku. Uczestniczył między innymi w akcjach uwalniania zakładników. Podczas jednej z akcji, w trakcie wykonywania zadania bojowego został poważnie ranny. Za zasługi, wzorową służbę i poświęcenie w czasie walki został odznaczony przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Krzyżem Kawalerskim Orderu Krzyża Wojskowego.

Posiad tytuł Eksperta Krav Maga uzyskany w Izraelu. Jest zdobywcą Pucharu Świata w kick boxingu, wielokrotnym medalistą Mistrzostw Europy i Polski. Od 2009r.  reprezentował nasz kraj w kickboxingu. W Oddziale Bojowym GROM odpowiadał za wyszkolenie w zakresie walki wręcz, obecnie prowadzi szkoły samoobrony. Uczestniczy i zdobywa wiedzę z strzelectwa sportowego, posiada uprawnienia instruktora w kilku dziedzinach. Wykształcenie wyższe.

Michał Małasiewicz

Z wykształcenia historyk, przez 10 lat pracował jako funkcjonariusz w Biurze Ochrony Rządu. Trzykrotnie oddelegowany do ochrony Ambasadora RP w Kabulu w Afganistanie. Jako oficer ochrony osobistej brał udział w licznych operacjach ochronnych, min. Vice Prezydenta USA, Prezydentów: Niemiec, Hiszpanii, Portugalii, Duchowego Przywódcy Tybetu, a także realizował zadania w Grupie Wsparcia Taktycznego oraz w Zespole Snajperskim. W latach 2015 – 2017 pełnił służbę w ochronie osobistej Prezydenta RP. Obecnie żołnierz WP.

Odznaczony Gwiazdą Afganistanu, Medalem ISAF, Odznaką Honorową „Za zasługi w działaniach poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej”, Medalem Stulecia Państwa Polskiego i Srebrnym Krzyżem Zasługi.

Brał udział w wielu szkoleniach, m.in: w kursie strzelców wyborowych i ochrony osobistej w placówce SECRET SERVICE w Waszyngtonie, szkoleniu snajperskim w Finlandii, organizowanym przez firmę Sako oraz kursie Ratownika Pola Walki. Posiada tytuł skoczka spadochronowego.

Patriota, pasjonat historii, od wielu lat zaangażowany w kultywowanie tradycji Powstania Warszawskiego oraz opiekę nad Powstańcami.

Tomasz Krajewski

Ekspert Zespołu ds. Szkolenia i Doskonalenia Zawodowego Wydziału Kadr i Szkolenia Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy oraz Dowódca Plutonu II Polish FPU EULEX Kosovo.

Prowadził i organizował warsztaty szkoleniowe i poligony z zakresu pierwszej pomocy, medycyny taktycznej, walki wręcz i samoobrony oraz szkolenia strzeleckiego i pracy z bronią palną w pomieszczeniach zamkniętych ze służbami: ABW, Oddziały Specjalne ŹW, 1 Pomorska Brygada Logistyczna, JW 2305, Strażą Graniczną, ITD, Strażą Leśną, Strażą Rybacką, Strażą Miejską w Bydgoszczy.

Jestem współautorem filmów szkoleniowych z zakresu udzielania pierwszej pomocy oraz instrukcji „Pierwsza Pomoc Ratownictwo Medyczne”, oraz aplikacji na telefony komórkowe: „pierwsza pomoc – ratownictwo medyczne”.

Ukończył szkolenie strzeleckie w Specjalistycznym Centrum Treningowym Guardia di Finanza – Włochy.

Instruktor (uprawnienia stowarzyszeń izraelskich) Krav Maga, Prowadzący i Kierownik sekcji MMA Policyjnego Towarzystwa Sportowego „Gwardia” w Bydgoszczy – szkolenia młodzieży.

Absolwent Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Bydgoszczy, Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie oraz Ratownik Medyczny.

Organem prowadzącym Liceum jest
Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu

Zajęcia praktyczne odbywają się w profesjonalnych pracowniach Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymują także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na wydziałach nauk o zdrowiu.

Dyżury Dyrektora: Marta Krajkowska
Zapraszamy Rodziców i Kandydatów: 

Sekretariat i Zapisy

Informujemy, że zmianie uległa siedziba firmy
z ul. Karmelickiej 9 na ul. Miła 2
750m obok

Akademickie Liceum Ogólnokształcące
ul. Miła 2
Centrum Warszawy
pn-pt: 8:00-19:00

Tel.: 727-640-200

zapytania można również kierować na adres e-mail: sekretariat@warszawa.medyczneliceum.pl
(odpowiemy natychmiast)

Zarezerwuj miejsce w Liceum
 727 500 190  lub  online 

 czesne

 600 zł 

 rezerwacja miejsc 03 12 2021

 INFOLINIA
czynna codziennie do 22:00
w okresie pandemii do 19:00

 727 500 190 

Kontakt

Akademickie Liceum Ogólnokształcące
ul. Miła 2
00-155 Warszawa, Poland

 • +48 727 500 190

 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Newsletter

Search

Język/language