Nabór na Rok Szkolny 2020/21 już trwa.

Liceum Ogólnokształcące o profilu
Mundurowym

Wpisowe 500 zł
Czesne  600 zł/mc

Rezerwacja miejsc do 07 08 2020   (liczba miejsc ograniczoniczona)
Okres nauki    3 lata po Gimnazjum / 4 lata po Szkole Podstawowej
Tryb    dzienny
Przedmioty rozszerzone   geografia, edukacja dla bezpieczeństwa i  język angielski.

Czym jest dla nas nauczanie na profilu mundurowym?

Dla wszystkich młodych ludzi, którzy planują związać swoją przyszłość ze służbami mundurowymi, a obecnie są na etapie wyboru szkoły ponadpodstawowej. Nauka w takiej formule jak klasa mundurowa, może być doskonałym wstępem do kariery wojskowej, policyjnej ale także doskonałą okazją do sprawdzenia swoich możliwości.

Wartością dodaną ukończenia klasy o profilu mundurowym jest fakt, że specjalistyczną wiedzą zdobytą w trakcie kolejnych lat nauki będzie wartościowa niezależnie od zawodowej drogi, którą absolwenci ostatecznie wybiorą.

Dodatkowo:

• nauka Kodu Morse'a
  • Gry Treningowe
  • Laser Fight
  • Zajęcia z Psychologiem
  • Zajęcia z Celnikiem z psem
  • Współpracujemy z Centrum Zarządzania Kryzysowego i Portem Lotniczym
  • Zajcięcia ze Służbą Graniczną, Wojskiem Polskim, Policją

Zajęcia praktyczne odbywają się profesjonalnych pracowniach Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu.

Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych.

Dodatkowym atutem jest gwarancja przyjęcia na studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub do policealnych szkół SKK. Uczniowie naszego liceum otrzymją także przygotowanie do kontynuacji nauki m.in. na wydziałach nauk o zdrowiu.

Dyżury Dyrektora ALO dla Rodziców i Kandydatów

Dyrektor dr n. o zdr. Magda Sowa

Wicedyrektor mgr inż. Renata Jastrzębska

Każdy czwartek, od godziny 17:00 do 18:00