Nabór na Rok Szkolny 2020/21 już trwa.

GRONO PEDAGOGICZNE

AKADEMICKIEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

| AKADEMICCY WYKŁADOWCY I CENIENI NAUCZYCIELE

W profesjonalnym nauczaniu młodzieży nie ma miejsca na kompromisy - jako liceum akademickie, postawiliśmy na najwyższy dostępny poziom kształcenia. Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych.

Kadra składa się wyłącznie z osób posiadających tytuły zawodowe i naukowe - od magistra, przez doktora, po profesorów.

Każdy z nauczycieli przechodzi złożony proces rekrutacyjny, w którym oceniane są m.in. jego umiejętności dydaktyczne, kompetencje i predyspozycje do nowoczesnego oraz indywidualnego podejścia do młodzieży.

| WYBRANI NAUCZYCIELE I KADRA WSPIERAJĄCA

Dyrektor - dr nauk medycznych - Sowa Magda;

Wicedyrektor - mgr Renata Jastrzębska;

1. mgr Cisło Łukasz - podstawy przedsiębiorczości, geografia;

2. Domalewski Przemysław - przedmioty zawodowe weterynaryjne;

3. mgr Gacparska Elżbieta - matematyka;

4. mgr  Koperska Karolina - informatyka, plastyka;

5. mgr Henning - Kozub Elżbieta - biologia, teoria masażu, dietetyka, zajęcia z wychowawcą;

6. mgr Kalicińska Lidia - język polski;

7. mgr Koralewska Beata - język polski;

8. mgr Nowotniak Maciej - język polski, religia;

9. mgr Osęka Laura - język angielski, komunikacja interpersonalna, zajęcia z wychowawcą;

10.mgr Pacocha Janusz - matematyka;

11. mgr Petrycki Michał - język angielski, zajęcia z wychowawcą;

12. mgr Pietrzak Henryka - historia, wos, wok, nauka o państwie;

13. mgr Piotrowska Urszula - fizyka, zajęcia z wychowawcą;

14. mgr Rakowska Mariola -język niemiecki;

15. mgr Lozada Hector - język hiszpański;

16. mgr Solarczyk Paweł - przedmioty teoretyczne z weterynarii;

17. mgr Szwed Marlena - edukacja dla bezpieczeństwa, bezpieczeństwo i higiena pracy;

18. mgr Tulińska Zuzanna - zajęcia wyrównawcze z matematyki;

19. mgr Zakalużnaja Oksana - wychowanie fizyczne;

20. mgr Zalas Zuzanna - chemia, zajęcia z wychowawcą.