14.08.2023r. - Sekretariat będzie nieczynny

NABÓR NA ROK SZKOLNY 24/25 JUŻ TRWA

Nasze klasy

Zarezerwuj miejsce w klasie

Wyższa Szkoła Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy powstała w 2005 r. jako pierwsza niepaństwowa uczelnia medyczna w Kujawsko-Pomorskiem. Kształcimy wyłącznie na kierunkach związanych z naukami o zdrowiu takimi jak: pielęgniarstwo, fizjoterapia i kosmetologia w ramach studiów I i II stopnia.

Poza tym, prowadzimy studia podyplomowe związane merytorycznie z naszymi kierunkami w Bydgoszczy, Toruniu, Warszawie, Poznaniu i Łodzi.

Zależy nam, aby nasi absolwenci posiadali, oprócz wyższego wykształcenia, znakomitą wiedzę praktyczną, dlatego duży nacisk kładziemy na wyposażenie pracowni specjalistycznych, a przede wszystkim na praktyki zawodowe.

Ponadto, zapewniamy praktyki kliniczne, które odbywają się w toku pracy szpitali oraz placówek rehabilitacyjnych

SKK - Szkoły Kursy Kariera

SKK to lider na lokalnym i ogólnopolskim rynku edukacyjnym oraz szkoleniowym, który od lat nadaje wysokie tempo rozwoju i dyktuje trendy w szkolnictwie wyższym, ponadgimnazjalnym, a także w szkoleniach zawodowych. Od ponad 20 lat skutecznie kształci osoby dorosłe w Policealnych Szkołach Technicznych, Medycznych, Liceum Ogólnokształcącym i kursach zawodowych oraz specjalistycznych. Rozwijając fizyczne oddziały w Bydgoszczy, Warszawie Łodzi, Toruniu i Poznaniu, SKK wykształciło już ponad 10 000 absolwentów, w tym kadry szkół, urzędów i placówek pedagogicznych.

napisz do nas

Wniosek o przyjęcie do Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego

rok szkolny 2024/2025

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wyższą Szkołę Nauk o Zdrowiu i SKK Sp. z o.o., w zakresie podanym w formularzu kontaktowym/ankiecie a także bezterminowe ich wykorzystywanie w celach informacyjnych a także promocyjno – marketingowych. Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich wglądu, aktualizowania lub ich poprawiania w każdym czasie.