Rekrutacja na Rok Szkolny 19/20 otwarta!

Informujemy, że rekrutacja na Rok Szkolny 2019/2020 jest otwarta!

Zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów do zapisywania swoim pociech na jeden z praktycznych profili klas:

- Lekarski - klasa z rozszerzonymi biologia, chemia, język angielski oraz łacina.
- Kosmetyka lub Masaż - klasa z rozszerzonymi biologią, chemią, j. angielskim i przedmiotami uzupełniającymi, takimi jak Podstawy Kosmetologii, czy Podstawy Fizjoterapii,
- Dietetyka i Żywienie - klasa z rozszerzonymi biologią, informatyką, j. angielskim i przedmiotami uzupełniającymi, takimi jak Podstawy Prawa Żywienia.

Dodatkowo, wszystkim uczniom, którzy ukończą kształcenie w ALO, gwarantujemy przyjęcie na wybrane studia w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu, lub w Szkole Policealnej SKK.
Zapraszamy do działu Informacje Rekrutacyjne po więcej informacji.