TYLKO DLA NASZYCH UCZNIÓW

GWARANCJA PRZYJĘCIA NA STUDIA

LUB DO SZKOŁY POLICEALNEJ

GWARANCJA KSZTAŁCENIA

Tylko absolwenci naszego Liceum, otrzymują pisemną gwarancję przyjęcia na studia wyższe w Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu lub do Szkoły Policealnej SKK po ukończeniu szkoły średniej

TYLKO W NASZYM LICEUM

AKADEMICKI POZIOM NAUCZANIA

Nasza szkoła działa pod patronatem Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu. Nasi nauczyciele to m.in. cenieni w środowisku edukacyjnym wykładowcy, z wieloletnim doświadczeniem w nowoczesnym i praktycznym nauczaniu. Co ważne, Akademickie Liceum Ogólnokształcące współdzieli sale wykładowe i pracownie z uczelnią, co gwarantuje najwyższy poziom wyposażenia klas, jaki osiągalny jest tylko w prestiżowych szkołach niepublicznych!

Jak aplikować?

Jesteśmy świadomi potrzeb przyszłych Uczniów i ich rodziców, oraz otwarci na indywidualne rozwiązania. Aby zapisać się do Liceum wystarczy wypełnić odpowiednie formularze zgłoszeniowe online, które znajdują się w wybranym kierunku. Proponujemy także szereg możliwości zdobycia kwalifikacji zawodowych poprzez liczne kursy. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie i do kontaktu z Sekretariatem.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.